Copyright © 2009-2018 Henryk TISZBIEREK.   All rights reserved.
BARGŁÓWKA
To już siódma edycja Krupniokfestu. Siódemka jest liczbą szczególną, w związku z tym łączymy siły z Radiem Silesia i zapraszamy Państwa do wspólnego spędzenia czasu.

Proponujemy Państwu dobrą zabawę z gwiazdami znanymi z Radia Silesia. Imprezę poprowadzi Pan Marek Biesiadny. Swoją obecnością nas zaszczycą: Zespół Time, Bogusława Piechura, Bożena Mielnik, Zespół EKEA.

Częstujemy pysznym kołoczem i kawką oraz chlebem ze smalcem - albo sznitą z fetym, jak kto woli! Oczywiście gratis!

Na miejscu będzie do nabycia bohater imprezy czyli
krupniok, który króluje u nas od siedmiu już lat. Będzie też pyszna kiełbaska, werflajsz i zupa ze świniobicia. I tu niespodzianka - jeśli zakupicie Państwo los w loterii fantowej, zupę zjecie zupełnie za darmo!

Skoro już o loterii fantowej mowa - zachęcamy do zakupu losów. Nagrody bardzo atrakcyjne, może nawet jeszcze przed imprezą zdradzimy Państwu, co to będzie! Sprzedaż losów rozpocznie się o 15.00, a
wielkie losowanie odbędzie się ok. godz. 20.00.

Poza konkretami będzie można też troszkę pomaszkecić. Będzie można kupić lody, gofry, watę cukrową i kręcone ziemniaki.

Dzieciom proponujemy dmuchany tunel z przeszkodami, dmuchany plac zabaw i basen z piłeczkami. Na terenie imprezy znajduje się również tradycyjny plac zabaw z huśtawkami, zjeżdżalniami, mostkiem, karuzelą i plenerową siłownią.

O nasze bezpieczeństwo będzie dbać Policja. Do dyspozycji będzie również punkt medyczny.

Na rowerzystów będzie czekał parking dla rowerów (parking Grillo-Wędzarni obok terenu imprezy). Zmotoryzowanych zapraszamy do kierowania się w ulicę Przedszkolną (jadąc od Sośnicowic w lewo, a jadąc od Raciborza w prawo). Obsługa imprezy skieruje Państwa w odpowiednie miejsce.

Będzie nam bardzo miło Państwa gościć! Start godz.15.00!
ZAPRASZAMY !